Skip to content

DEFAULT

8 thoughts on “ Hayır Hayır

  1. “Yok hayır, bu işte bir hayır var” cümlesinde görülebileceği gibi, “hayır” kelimesininin dilimizde başlıca iki anlamı var. Biri, “evet“in zıttı olan olumsuz “hayır“; diğeri de “daha iyi, tercih edilen, iyilik” anlamlarını taşıyan olumlu “hayır“.
  2. Siz de "Bilmiyorum, Belki, Galiba" gibi kaypak ve ortalama cevaplardan sıkıldıysanız, bu "Evet-Hayır" anketi yaralarınıza merhem oluyor! Böylelikle bu garip ve tartışmalı soruların cevapları da net bir biçimde cevap bulmuş oluyor: Hem de sizin oylarınızla! Not: Cevaplarınız anonimdir, istediğiniz gibi cevaplayabilirsiniz!
  3. Hayır Bursa May 12, · KHK ile işten atılan ve Ankara Yüksel caddesinde 67 gündür açlık grevinde olan nuriye gülmen ve semih özakça ile dayanışmak için Bursa'da açlık grevine başlıyoruz.
  4. Dec 09,  · Hayır, hayır yalan! Sen de beni sevdin inkar etme Hayır olmaz! Bu yalnızca bir anlık öfke Öfkeli olmasan asla bağırmazdın öyle "Ne olur anla artık lütfen, bitti" diye.
  5. Hayır sözcüğünü kullanıp kullanmazken kişinin ciddi bir zarar görüp görmediğine veya kendisi için olumsuz bir durum yaratmamasına bakılmalıdır. Önyargı ve duyguların aşırı etkisinden uzak kalınıp biraz düşünüldüğünde aslında hayır sözcünü yerinde kullanabilmenin çok kolay olduğu görülür. Biz burada şok.
  6. Oct 26,  · 50+ videos Play all Mix - barış manço,baris manco-hayır YouTube BARIŞ MANÇO Full Karışık Şarkıları Nostalji YouTube 2 - Duration: Halil ATEŞ , views.
  7. Nükleer Silahlara ve Santrallere Hayır. 24K likes. ''Paylaşarak'' Destek Olabilirsiniz. Nükleere,silahlara,emek&doğa&hayvan sömürüsüne hayır!

Leave a Comment

© 2019 mitsandhamlaytrimhabs.timudjubooksvimamorsocumsbigtorep.info • Powered by
https://gieleathersdergconfsalasfikacaverra.co/wraninarenarer/for-away-takemitsu-roger-woodward-corona-for-away-piano-distance-undisturbed-rest-cd.php